•  kontakt@smo.net.pl
  •  660 597 608
VTEM skitter

 Współpracujemy z najwiekszą w tej części Europy agencją CR Moto , więcej o jej działalności odwiecie się z ich strony internetowej  www.crmoto.eu 

 Poniżej  kalendarz  na sezon 2024.

 

                                                     

 

 

Nasza oferta

Poznaj nas

Motocykle to dla mnie sposób na życie jestem z nimi związany od podwórka z kolegami to jest pasja mojego życia. Całe swoje ponad 20-letnie doświadczenie i wiedzę zdobywałem pracując w kraju a ostatnim czasem za granicą w Anglii od ponad 15 lat w jednym z największych serwisów motocykli w centrum Londynu. Teraz przyszedł czas aby całą tą wiedzę wykorzystać

Marcin Maciejczyk| Właściciel firmy, główny mechanik 
 Z branżą motocyklową jestem związany już od ponad 10 lat, sam jestem motocyklistą praktycznie od dziecka i używam wręcz testuję na własnej skórze na drodze jak i na torach opony i produkty, które oferujemy Wam do sprzedaży. Mogę powiedzieć, że w branży opon, części i akcesorii motocyklowych nie ma dla mnie tajemnic.
Krzysztof Kosacz | Specjalista d/s sprzedaży 

O firmie

Nasza firma posiada bogate ponad 10-letnie  doświadczenie w branży motocyklowej.


Nasza kadra pracowników zdobywała swoją wiedzę i doświadczenia pracując  w kraju oraz w największych serwisach w Wielkiej Brytanii, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych w kraju i zagranicą.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie profesjonalizmu, rzetelnie i uczciwie. Swoją pracę wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem ponieważ praca z motocyklami to nasza życiowa pasja. Sprzedajemy nowe i używane opony motocyklowe renomowanych marek - opony motocyklowe Wrocław.

Dysponujemy halą o powierzchni 100m2 z kilkoma stanowiskami warsztatowymi wyposażonymi w najlepszy sprzęt firm Snap-on oraz Probike. Specjalizujemy się w naprawach i serwisowaniu motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych opon motocyklowych renomowanych marek oraz części i akcesori motocyklowych.

 Znajdujemy się w pięknej  kotlinie kłodzkiej 90km na zachód od Wrocławia w stronę granicy z Czechami  w miejscowości Szczytna przy głównej drodze krajowej E8. Opony motocyklowe, serwis motocykli - Wrocław i okolice..

Nieważne czym jeździsz: Honda, Suzuki, Yamaha, KTM, Ducati czy BMW- jeśli to czym jeździsz ma dwa koła i silnik to potrafimy się tym zająć. Szukasz dobrego Serwisu Motocyklowego – ZNALAZŁEŚ!!! .


Nowe i używane opony motocyklowe Wrocław renomowanych marek, serwis motocykli

Polub nas na Facebooku

Newsletter - zapisz się

Zapisz się już dziś aby otrzymywać ekskluzywne oferty specjalne w tym kupony rabatowe przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.

Polecamy