•  kontakt@smo.net.pl
 •  660 597 608
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

 


Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie profesjonalizmu, rzetelnie i uczciwie. Swoją pracę wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem ponieważ praca z motocyklami to nasza życiowa pasja.

Dysponujemy halą o powierzchni 100m2 z kilkoma stanowiskami warsztatowymi wyposażonymi w najlepszy sprzęt firm Snap-on oraz Probike. Wykonujemy wszystkie rodzaje napraw ( serwisy , regulacje , diagnostyka komputerowa , remontu główne silników ) w różnych typach  motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych opon motocyklowych renomowanych marek oraz części i akcesori motocyklowych.

 Znajdujemy się w pięknej  kotlinie kłodzkiej 90km na zachód od Wrocławia w stronę granicy z Czechami  w miejscowości Szczytna przy głównej drodze krajowej E8.

Nieważne czym jeździsz: Honda, Suzuki, Yamaha, KTM, Ducati czy BMW- jeśli to czym jeździsz ma dwa koła i silnik to potrafimy się tym zająć. Szukasz dobrego Serwisu Motocyklowego – ZNALAZŁEŚ!!! .

 

Nasza oferta

 • Motocyklowe Opony Wyścigowe Pirelli Metzeler Dunlop Bridgestone

   Na stanie magazynu posiadamy pełen stock opon wyścigowych takich jak :   Pirelli Diablo Supercorsa , Superbike , Rain . Metzeler Racetec RR , Racetec RR Slick , CompK RR .Dunlop Sportmax GP Racer ,GP PRO  D212 , D213 ,KR106 , KR108 Bridgestone V02...

  Nowości na sezon 2018

  Na tej stronie będziemy przedstawiać Wam najgorętsze NOWOŚCI ze świata opon motocyklowych i nie tylko. Na pierwszy rzut idzie najgorętsza nowość Pirelli Diablo Supercorsa V3 SP. Zapraszamy!

  Opony na każdą drogę

    Strona w budowie sfdkfkdvkdvkmfklmvkls
 • Profesjonalny serwis motocykli

  Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy na najlepszym dostępnym sprzęcie firm Snap-on oraz Probike. Nasza kadra mechaników zdobywała doświadczenie w kraju i zagranicą, regularnie uczestniczymy w szkoleniach branżowych aby...

  Wyjazdy Na Tory Wyścigowe

   Strona w budowie.

Poznaj nas

Motocykle to dla mnie sposób na życie jestem z nimi związany od podwórka z kolegami to jest pasja mojego życia. Całe swoje ponad 20-letnie doświadczenie i wiedzę zdobywałem pracując w kraju a ostatnim czasem za granicą w Anglii od ponad 15 lat w jednym z największych serwisów motocykli w centrum Londynu. Teraz przyszedł czas aby całą tą wiedzę wykorzystać

Marcin Maciejczyk| Właściciel firmy, główny mechanik 
 Z branżą motocyklową jestem związany już od ponad 10 lat, sam jestem motocyklistą praktycznie od dziecka i używam wręcz testuję na własnej skórze na drodze jak i na torach opony i produkty, które oferujemy Wam do sprzedaży. Mogę powiedzieć, że w branży opon, części i akcesorii motocyklowych nie ma dla mnie tajemnic.
Krzysztof Kosacz | Specjalista d/s sprzedaży 

O firmie

Nasza firma posiada bogate ponad 10-letnie  doświadczenie w branży motocyklowej.


Nasza kadra pracowników zdobywała swoją wiedzę i doświadczenia pracując  w kraju oraz w największych serwisach w Wielkiej Brytanii, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych w kraju i zagranicą.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Świadczone przez nas usługi są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie profesjonalizmu, rzetelnie i uczciwie. Swoją pracę wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem ponieważ praca z motocyklami to nasza życiowa pasja. Sprzedajemy nowe i używane opony motocyklowe renomowanych marek - opony motocyklowe Wrocław.

Dysponujemy halą o powierzchni 100m2 z kilkoma stanowiskami warsztatowymi wyposażonymi w najlepszy sprzęt firm Snap-on oraz Probike. Specjalizujemy się w naprawach i serwisowaniu motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych. Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych opon motocyklowych renomowanych marek oraz części i akcesori motocyklowych.

 Znajdujemy się w pięknej  kotlinie kłodzkiej 90km na zachód od Wrocławia w stronę granicy z Czechami  w miejscowości Szczytna przy głównej drodze krajowej E8. Opony motocyklowe, serwis motocykli - Wrocław i okolice..

Nieważne czym jeździsz: Honda, Suzuki, Yamaha, KTM, Ducati czy BMW- jeśli to czym jeździsz ma dwa koła i silnik to potrafimy się tym zająć. Szukasz dobrego Serwisu Motocyklowego – ZNALAZŁEŚ!!! .


Nowe i używane opony motocyklowe Wrocław renomowanych marek, serwis motocykli

Polub nas na Facebooku

Newsletter - zapisz się

Zapisz się już dziś aby otrzymywać ekskluzywne oferty specjalne w tym kupony rabatowe przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.

Polecamy